Bugun...


Şeyda Özbey

facebook-paylas
Mart Ayı Nefes Aldığımız Bir Ay Olacak...
Tarih: 28-02-2021 12:07:00 Güncelleme: 28-02-2021 12:14:00


21 Mart’a kadar Güneş’in Balık burcunda seyahat ediyor olması. Jüpiter’in Kova burcundaki seyahati ve 13 Mart’taki Balık Yeniay’ı ile 16 Mart’ta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi bizim sıra dışı, spiritüel ve biraz daha manevi  konularla ilgilenmemize, yaşam felsefemizle ilgili yeni bakış açıları geliştirmemize neden olacaktır. Yalnız Merkür’ün Balık burcu seyahati sırasında kafa karışıklığı yaşamamız olağandır. Düşüncelerimizde netleşememe gibi durumlar söz konusu olabilir.

Mars’ın 4 Mart’ta İkizler burcuna geçişi, iletişim konularının ve sosyal hayatın birden hareketlenmesine neden olacaktır.  Mars’ın bu geçişi ticari hayatta bazı atılımlar yapma fırsatı yakalamamıza da neden olur.

21 Mart’ta sevgi, ilişki ve para gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor. Bu da ilişkilerimizde biraz daha cesur davranmamıza hatta bazen düşünmeden hareket etmemize neden olacaktır. Ancak sevgi ilişkilerinde ve parasal konulardaki bu ataklığı 22 Mart’taki Satürn ve Mars arasındaki uyumlu açı daha gerçekçi hareket etmemiz konusunda bizi frenleyerek dengelenmemizi sağlayacaktır ve bu sayede kalıcı girişimlerde bulunmamız mümkün olabilecektir. Bu destek daha çok ticari ve sosyal hayat alanlarında olacaktır.  Özellikle 26 Mart’taki Mars’ın Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumu bizim ticari konularda, iletişim alanında, eğitim konularında yeni bir takım kadersel başlangıçlar yapmamıza, yeni girişimlerde bulunmamıza  neden olur.

***  Danışmanlık ya da eğitim almak için iletişim bilgilerim: Tel: 0 532 598 9427 e-mail: fseyda@msn.com

 

 

28 Mart’ta gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Dolunay sırasında her türlü ikili ilişki konusunda (evlilik ilişkisi, ticari ilişkiler, ortaklarla ilişkiler veya danışmanlık aldığımız kişilerle ilgili ilişkiler. Örn. Avukatımızla olan ilişki gibi.) dikkatli davranmamız önemlidir. Dolunaylar biraz gergin enerjilerdir. Kopmalara neden olabilir.

30 Mart’taki Merkür ile Neptün’ün kavuşumu, iç dünyamızdakilerin söze dökülmesini kolaylaştıran bir görünümdür. Bu açı altındayken düşüncelerimizi son derece yaratıcı bir biçimde ifade edebiliriz. Sanatla uğraşmak ve yazmak için çok uygun bir görünümdür. Bu açının etkisi altında olduğumuz günlerde ayrıca sözlerle yanıltma veya yanılmalar konusunda da dikkatli olmamız gerekir.

***  Danışmanlık ya da eğitim almak için iletişim bilgilerim: Tel: 0 532 598 9427 e-mail: fseyda@msn.com

 

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI