Bugun...KPMG Türkiye hizmetlerini artık doğrudan İzmir ofisinden verecek

KPMG Türkiye, ülkemizin en önemli ekonomik merkezlerinden biri olan İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi'ndeki şirketlerin büyümelerini hızlandırmak için İzmir ofisindeki hizmetlerine strateji ve kurumsal finansman ile danışmanlık hizmetlerini de dâhil etti.

facebook-paylas
Güncelleme: 31-10-2023 23:12:20 Tarih: 31-10-2023 20:35

KPMG Türkiye hizmetlerini artık doğrudan İzmir ofisinden verecek

KPMG Türkiye, ülkemizin en önemli ekonomik merkezlerinden biri olan İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi'ndeki şirketlerin büyümelerini hızlandırmak için İzmir ofisindeki hizmetlerine strateji ve kurumsal finansman ile danışmanlık hizmetlerini de dâhil etti. Bu yatırım ile KPMG Türkiye artık bölgeye danışmanlık hizmetlerini doğrudan bu ofis üzerinden verecek.

Büyüme stratejisinin önemli bir parçası olarak bölgesel büyümeye odaklanan KPMG Türkiye, İzmir ve çevre illerdeki varlığını daha da güçlendirmek ve böylelikle bölgedeki şirketlerin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak amacıyla İstanbul dışında İzmir ofisinde verdiği hizmetlerin kapsamını daha da genişletti. KPMG yeni yatırımı ile daha önce İstanbul ofisi üzerinden sunduğu strateji ve kurumsal finansman ile danışmanlık hizmetlerini de artık İzmir ofisi üzerinden doğrudan bölgedeki şirketlere sunacak.

KPMG, İzmir ofisinde 150 kişiden oluşan donanımlı uzman kadrosu ile denetim ve vergi hizmetlerini bölgedeki müşterilerine sunmaktaydı. Yapılan yeni yatırım ile KPMG,  strateji ve kurumsal finansman ve danışmanlık birimleri üzerinden de bölgedeki şirketlere yerinde hizmet verecek. KPMG'nin İzmir ofisinden sunacağı yeni hizmetler içerisinde şunlar bulunuyor:

Strateji ve Kurumsal Finansman: Birleşme ve satın alma, şirket evlilikleri, şirket değerlemeleri ve finansal modelleme, finansal durum tespit ve analiz, strateji ve operasyonlar, sermaye ve borç danışmanlığı, sürdürebilirlik, aile şirketleri danışmanlığı.

Danışmanlık: Finansal hizmetler danışmanlığı, fintech ve dijital finans, yönetişim & risk ve güvence danışmanlığı, süreç danışmanlığı ve kurumsallaşma, insan ve değişim yönetimi, ortak hizmet merkezi danışmanlığı, CFO danışmanlığı, inovasyon ve teknoloji danışmanlığı altında siber güvenlik, veri & analitik ve dijital, CIO danışmanlığı ve teknoloji etkinleştirme.

KPMG Türkiye'nin İzmir'e yaptığı bu yatırımın ve şirketlere sunulacak yeni strateji ve kurumsal finansman ile danışmanlık hizmetinin detayları da KPMG Türkiye Ülke Başkanı Murat Alsan, Strateji ve Kurumsal Finansman Bölüm Başkanı Hande Şenova, Danışmanlık Bölüm Başkanı Emin Alper Karaçar, Strateji ve Operasyonlar Şirket Ortağı Bükre Bektaş ve İzmir ofisi şirket ortaklarının katılımı ile Swissotel Büyük Efes'te düzenlenen bir basın toplantısında yerel gazeteciler ile paylaşıldı.

“Deneyimli uzmanlarımız İzmir'de yerleşik bir şekilde görev yapacak”

İzmir ve çevre illerden gazetecilerin yoğun ilgi gösterdikleri toplantıda konuşan KPMG Türkiye Ülke Başkanı Murat Alsan, “KPMG Türkiye olarak hizmetlerimizi tüm Türkiye'ye yaymak için bölgesel olarak ekiplerimizi genişletmek büyüme stratejimizin temellerinden birisi. Bu çerçevede strateji ve kurumsal finansman ve danışmanlık birimlerimizin hizmetlerini Ege Bölgesi'nde yerinde sunmak için de çalışmalarımızı hızlandırdık. Güçlü sanayisi, nitelikli iş gücü, kültürel zenginliği ve geniş ulaşım olanaklarıyla ülkemizin en önemli ekonomik merkezlerinden biri olan İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi'ndeki şirketlerin daha da güçlenmelerine destek olmak adına İzmir ofisimiz ve deneyimli kadromuzla bölgede sunduğumuz hizmetlerin kapsamını strateji ve kurumsal finansmanın yanı sıra danışmanlık hizmetleri ile genişletmekten mutluluk duyuyoruz. Alanında çok deneyimli uzmanlarımız İzmir'de yerleşik bir şekilde görev yapacak, bilgi birikimleri ve tecrübeleri ışığında KPMG Türkiye'yi ve bölgedeki şirketleri hedeflerine daha çabuk ulaştıracak. Bu yatırımımızın ülkemize ve bölge ekonomisine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

KPMG Hakkında

KPMG, geçmişi 1867 yılına dayanan, üye firmalar ağı sistemiyle 143 ülkede 265 binin üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Finansal hizmetler, tüketici ürünleri, otomotiv; endüstriyel sektörlerden gıda, perakende, enerji, telekomünikasyon, kimya gibi pek çok sektöre danışmanlık hizmeti sağlıyor. KPMG Türkiye ise İstanbul merkez ofisinin yanı sıra Ankara, İzmir ve Bursa ofisleriyle, 1982 yılından beri yaklaşık 1.900 çalışanıyla her sektörden 4 binin üzerinde firmaya sektörler özelinde hizmet veriyor. 2020 yılında küresel ağın Lighthouse lisansını alarak yeni teknolojilerde dünyadaki mükemmeliyet merkezleri arasına giren KPMG Türkiye, müşterilerine değer yaratan çözümler sunuyor. Detaylı bilgi için www.kpmg.com.tr adresine başvurabilirsiniz.
Editör: Nurten Öğüt
Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Ekonomi Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HAVA DURUMU
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI